Тренировките продължават по график!

*** зала СТАДИОН „ХРИСТО БОТЕВ“ – тел. 0888 999 868

Тренировките се провеждат в следния график:

  • 19.00-20.30ч. – вторник, четвъртък и петък /начинаещи, всички възрасти/
  • 19.00-21.00ч. –  понеделник, сряда и петък /напреднали и състезатели всички възрасти/

Тренировки по карате Шинкиокушин детски дневни групи:

  • 10.30 – 12.00ч. – понеделник, сряда и петък – деца от ІІ клас – VII клас, начинаещи и напреднали
  • 13.30 – 15.00ч. –  понеделник, сряда и петък – деца от ІІ клас – VII клас , начинаещи и напреднали
  • 16.00 – 17.30ч. –  вторник и четвъртък – деца І-II клас,/начинаещи /

Тренировки по карате Шинкиокушин  за деца вечерни групи:

  • 18.00 – 19.00ч. – понеделник и сряда – напреднали деца от 7 до 10г.
  • 18.00 – 19.00ч. – вторник и четвъртък – начинаещи деца от 5-8г.

*** зала „Хр.Данов“  – тел. 088 8 401 809

Тренировки  кв.Кършияка, СОУ „Христо Данов“ за всички възрасти, начинаещи, напреднали, състезатели

  • 20,00 – 21,30ч. – вторник и четвъртък
  • 18,00 – 20,00ч.– петък

*** зала „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“ – тел. 088 8 950 237

Тренировки  кв. Тракия, училище „Черноризец Храбър“ 

  • 19.00 – 21.00ч. – вторник, четвъртък и петък за всички възрасти, начинаещи, напреднали, състезатели

Тренировки ДНЕВНИ детски групи от 28.01.2019г. до 5.02.2019г

Тренировките на дневните детски групи на сенсей Елена Башкехайова и сенпай Иванка Делева /от 10,30, 13,30 и 16,30ч/      ще се провеждат от 10.30 до 12.00ч      всеки делничен ден в периода от 28.01.2019г. до 05.02.2019г.                              /включително/!

График на тренировките по карате Шинкиокушин за 2018/2019година

*** зала СТАДИОН „ХРИСТО БОТЕВ“ – тел. 0888 999 868

Тренировките се провеждат в следния график:

  • 19.00-20.30ч. – вторник, четвъртък и петък /начинаещи, всички възрасти/
  • 19.00-21.00ч. –  понеделник, сряда и петък /напреднали и състезатели всички възрасти/

Тренировки по карате Шинкиокушин детски дневни групи:

  • 10.30 – 12.00ч. – понеделник, сряда и петък – деца от ІІ клас – VII клас, начинаещи и напреднали
  • 13.30 – 15.00ч. –  понеделник, сряда и петък – деца от ІІ клас – VII клас , начинаещи и напреднали
  • 16.00 – 17.30ч. –  вторник и четвъртък – деца І-II клас,/начинаещи /

Тренировки по карате Шинкиокушин  за деца вечерни групи:

  • 18.00 – 19.00ч. – понеделник и сряда – напреднали деца от 7 до 10г.
  • 18.00 – 19.00ч. – вторник и четвъртък – начинаещи деца от 5-8г.

*** зала „Хр.Данов“  – тел. 088 8 401 809

Тренировки  кв.Кършияка, СОУ „Христо Данов“ за всички възрасти, начинаещи, напреднали, състезатели

  • 20,00 – 21,30ч. – вторник и четвъртък
  • 18,00 – 20,00ч.– петък

*** зала „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“ – тел. 088 8 950 237

Тренировки  кв. Тракия, училище „Черноризец Храбър“ 

  • 19.00 – 21.00ч. – вторник, четвъртък и петък за всички възрасти, начинаещи, напреднали, състезатели

Валери Димитров спортист номер 1 за 2018г в гр.Пловдив

На 11.12.2018г в гр. Пловдив се проведе награждаване на 10те най-добри спортисти за 2018г на гр.Пловдив.

За втора година Валери Димитров печели приза за спортист на годината на гр.Пловдив. С двете Европейски титли по категории и в абсолютна категория през 2018г. Валери бе избран заслужено за спортист на годината.

Иванка Делева се класира шеста в надпреварата за 10те  най-добри спортисти на гр.Пловдив

В класацията за „Млади таланти“ на гр.Пловдив Ноел Николов зае пето място, а Мария Филипова се класира на десето място.

Поздравления за всички каратеки и техните треньори за постигнатите успехи през годината.

Пожелаваме им много ЗДРАВЕ за да продължават да преследват целите си и през 2019г.

УС!