Ноел Николов е Европейски шампион при кадети за 2017г.

На 11.11.2017г в Полша се състоя Европейско първенство за кадети, кадетки, мъже и жени до 22г. Отбора на България, който е изпълнен с дебютанти се представи подобаващо в своите категории и възрасти, като донесе 2 златни, 3 сребърни и 2 бронзови отличия.

23415305_1492846307418932_8404918611592173566_o

АСКК“Тракия“ Пловдив бе представен отлично от младите каратеки. При кадетите и кадетките Ноел Николов стана Европейски шампион, Мария Филипова стана вице европейска шампионка, а Стойчо Силямов завоюва бронза.

23415210_1553407124706270_6898220856614288430_o

Останалите наши каратеки също се представиха добре, но този път не успяха  да достигнат до медалите.

Поздравления за целия отбор, треньори, съотборници и всички онези, които помогнахте отново да имаме каратеки на върха. С това състезание приключи състезателната година за каратеките ни. Остава да им пожелаем да са здрави и да продължават да ни радват и през Новата година.