3 златни, 7 сребърни и 5 бронзови медала от Национална купа "Пловдив"

На 3,11,2018г в зала „Сторител“ гр.Пловдив се проведе Национална купа „Пловдив“ за деца до 10г, до 12г и до 14г.
Турнира беше изключително дълъг и изморителен за състезателите, съдиите, треньори и поддръжници. Многото на брой каратеки – 245 от общо 20 клуба допринесоха за страхотната атмосфера в залата. Успорвани срещи, технични нокаути и бурни аплодирания от страна на публиката бяха само част от хубавите моменти в залата.
АСКК“Тракия“ бе представен от 37 каратеки в трите възрастови групи, които спечелиха 3 златни, 7 сребърни и 5 бронзови медала.


Медали за клуба ни донесоха:
1.Александър Викторов Личев /момчета до 14г. -60кг / – сребро
2.Александър Николев Рангелов /момчета до 14г. -50кг/ – сребро
3. Анастасия Светославова Бъндева /момичета до 14г. +55кг/ – сребро
4. Атанас Пенчев Запрянов /момчета до 12г. -35кг / – бронз
5. Атанас Йорданов Караиванов /момчета до 14г. -35кг/ – злато
6. Васил Георгиев Митев /момчета до 10г. -34кг/ – злато
7. Грант Хрант Авагян /момчета до 10г. +43кг/ -бронз
8. Захари Димитров Тянев /момчета до 14г. -55кг / – сребро
9. Зехра Айдън Чауш /момичета до 14г. -50кг/ – бронз
10. Златин Тихомиров Иванов /момчета до 12г. -49кг/ – бронз
11. Калоян Светослав Колев /момчета до 10г. -43кг/ – бронз
12. Лилия Нанова Дончева /момичета до 14г. -55кг/ – бронз
13. Магдалена Василева Дишлянова /момичета до 12г. -43кг/ – злато
14. Марин Антонов Цветков /момчета до 12г. -49кг/ – сребро
15. Мартин Димитров Александров момчета до 10г. -30кг / -сребро
16. Мартин Стоичков Зайков /момчета до 12г. -49кг/ – бронз
17. Мила Иванова Клинкова /момичета до 10г. +36кг/ – сребро.

Ценен опит и много поуки от успорваните срещи си взеха:
1. Александър Атанасов Начев /момчета до 10г. -28кг /
2. Ангел Георгиев Тодев /момчета до 12г. -38кг/
3.Атанас Петков Спасов /момчета до 12г. +49кг/
4.Благовест Благовестов Мазев /момчета до 14г. -50кг /
5. Валентин Диянов Запрянов /момчета до 12г. -32кг /
6. Василен Иванов Сарийски /момчета до 14г. +65кг/
7. Георги Йосифов Бакърджиев /момчета до 10г. -32кг/
8. Георги Сотиров Георгиев /момчета до 12г. +49кг/
9. Георги Господинов Гончев /момчета до 12г. -32кг /
10. Георги Йорданов Караиванов /момчета до 14г. -45кг/
11. Георги Тодоров Мазнев /момчета до 14г. +65кг/
12. Дениз Бюлентов Бекиров /момчета до 10г. -43кг/
13. Иван Иванов Иванов /момчета до 12г. +49кг/
14. Иван Станков Нанев /момчета до 10г. -34кг/
15. Калоян Георгиев Делов /момчета до 14г. -50кг/
16. Кирил Йорданов Киров /момчета до 10г. +43кг/
17. Манол Атанасов Велков /момчета до 12г. -38кг/
18. Мартин Спасимиров Узунов /момчета до 10г. -32кг/
19. Рангел Николаев Рангелов /момчета до 10г. -30кг/
20. Спас Красимиров Спасов /момчета до 14г. -45кг /
С този турнир приключи състезателната година за каратеките от АСКК“Тракия“, които участват на Родна земя. Продължава подготовката на каратеките, които са от националния отбор на България за предстоящото Европейското първенство в Унгария в края на Ноември.