Всички публикации от askktrakia

5 златни, 5 сребърни, 9 бронзови медала и две купи за каратеките на АСКК"Тракия" при кадети/кадетки, юноши/девойки и мъже и жени

На 25.04.2021г в зала „Арена“ гр. Шумен се проведоха Националните първенства по карате Шинкиокушин за кадети/кадетки, юноши/девойки в дисциплината ката и кумите и Националния турнир „Мадарски конник“ за мъже и жени.
В състезанието участваха 131 каратеки от 24 клуба от цяла България.
АСКК“Тракия“ спечели 5 златни, 5 сребърни и 9 бронзови медала и купи за най-техничен състезател за Захари Тянев при кадетите и Георги Мазнев за най-добър дебют при мъжете.

Кадети/кадетки – ката, кумите
Златни медали:
1. Захари Тянев /кат.60кг/ и купа за най-техничен състезател
2. Анастасия Бъндева /кат.+65кг/
Сребърни медали:
1. Иван Иванов /кат.70кг/
2. Галена Атанасова /ката/
Бронзов медал:
1. Георги Чолаков /кат.50кг, и 5то място на ката/
Виктория Чолакова отпдана в дисциплината ката, но натрупа ценен опит, а Златин Иванов отпадна в дисциплината кумите при кадети в кат.до 65кг.

Юноши и девойки – ката, кумите
Сребърен медал:
1. Георги Атанасов /ката/
Бронзови медали:
1. Калоян Делов /кат.65кг/
2. Георги Мазнев /кат.+80кг/
3. Георги Атанасов /кат.80кг/
4. Галена Атанасова /ката/

Национален турнир „Мадарски конник“ – мъже и жени /ката, кумите/
Златни медали:
1. Димитър Генов /кат.85кг/
2. Тунай Емин /кат.+85кг/
3. Георги Атанасов /ката/
Сребърни медали:
1. Георги Мазнев /кат.+85кг/
2. Васка Мандалова /кат.+60кг/
Бронзови медали:
1. Дейвид Аптикадир /кат.85кг/
2. Светлана Тимова /кат.60кг и ката/
3. Павлин Христозов /ката/

Благодарим на всички каратеки, треньори и съдии за тези два дни, в които успяхме да бъдем заедно въпреки ситуацията в страната.

УС!

 

8 златни медала, 5 сребърни и 7 бронзови отличия за каратеките на АСКК "Тракия" във възраст до 10г, до 12г. и до 14г.

На 24.04.2021г. в зала „Арена“ гр. Шумен се състояха Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10г, до 12г и до 14г. в дисциплината кумите.
Състезанията преминаха без публика, при едно отлично домакинство и организация от страна на СКК „Киокушин“ гр. Шумен.При спазване на всички мерки за безопасност, благодарение на добрата организация и мобилизация на клубовете /треньори, съдии и състезатели/ състезанията се проведоха последователно, едно след друго.
АСКК „Тракия“ гр. Пловдив бе представен отлично от 26те каратеки в трите възрастови групи.
При деца до 10г. 
Златни медали:
1. Виктор Георгиев /кат.43кг/ и купа за най-техничен състезател
2. Даниел Клинков /кат.+43кг/
Сребърни медали:
1. Крум Зозиков /кат.38 кг/
2. Габриела Трифонова /кат.36кг/
Бронзови медали:
1. Емануил Иванов /кат.32кг/
2. Деница Петрова /кат.30кг/
При деца до 12г. купа за най-технична състезателка за Галена Атанасова и заслужени шампиони в категориите:
1. Васил Николов /кат.29кг/
2. Явор Василев /кат.41кг/
3. Мартин Иванов /кат.+49кг/
4. Галена Атанасова /кат.+43кг/
Сребърни медали:
1.Иван Начев /кат.38кг/
2.Александра- Никол Димитрова /кат.38кг/
Бронзови отличия:
1. Петър Нанев /кат.49кг/
2. Дени Айдън /кат.49кг/
3. Катрин Аргирова /кат.+43кг/
При деца до 14г.,където битките бяха доста по успорвани имаме купа за най-технична състезателка за Мила Клинкова и златни отличия за:
1. Магдалена Дишлянова /кат.+55кг/
2. Мила Клинкова /кат.55кг/
Сребърни медали:
1.Калоян Спасов /кат.+65кг/
Бронзови медали:
1.Георги Георгиев /кат.+65кг/
2. Емил Спиров /кат.60кг/
Добро представяне и ценен опит натрупаха Иван Нанев, Калин Пенев, Георги Бакърджиев, Манол Велков, Мартин Узунов и Йордан Христев, които този път не достигнаха до почитната стълбичка.

Благодарим на всички, които помогнаха това състезание да се състои и клуба ни да постигне тези успехи!

Пожелаваме успех и в утрешния ден на отбора ни при кадети/кадетки, юноши/девойки, мъже и жени.

УС!

Тренировките продължават при стриктно спазване на мерките за безопасност!

Тренировките продължават по следния график:
***стадион „Христо Ботев“
– понеделник, сряда, петък 18-19 часа малки напреднали.
– вторник, четвъртък, петък – 18-19 часа малки начиаещи.
– вторник и четвъртък 16:30-17:30 първи клас – сенпай Иванка Попова.
– понеделник, сряда, петък 19-21 часа големи напреднали.
– вторник, четвъртък и петък 19-21часа големи начинаещи.
*** СУ „Черноризец Храбър“(кв.Тракия)
– вторник и четвъртък детска група от 18-19ч.
– вторник, четвъртък и петък големи -19 -21ч.
За допълнителна информация 0888999868 или на място всеки делничен ден след 16.30ч на стадион „Христо Ботев“

Национално първенство за мъже и жени /ката, кумите/ 2021г.

На 21.02.2021г. се проведоха първите национални първенства за мъже и жени в дисциплините ката и кумите. Състезанията се проведоха в гр. Севлиево, зала „Дан Колов“,  при затворени врати предвид епидемичните мерки в страната.

Изключително трудно начало на състезателната 2021 година за каратеките ни, които многократно спираха тренировъчния процес. Въпреки всички препядствия каратеките ни завоюваха 2 златни, 3 сребърни, 2 бронзови медала и купа за най-техничен състезател.

Със златни отличия се окичиха: Васка Мандалова /кумите, кат.60кг/ и Николай Димов /кумите 2ра девизия, кат.70кг./. Сребърни медали спечелиха:Александър Костадинов /кумите, 65кг/, който заслужи и купата за най-техничен състезател при мъжете, Мирослав Милев /ката/ и Дейвид Аптикадир /кумите 2ра девизия, кат.90кг/. Бронзови медали заслужиха: Георги Атанасов /ката/ и Светлана Тимова /ката/.

Благодарим на всички трениращи, треньори  и състезатели за постигнатите успехи, за волята и духа, които показаха днес на татамито.

Продължава тренировъчния процес на стадион „Христо Ботев“ и СУ“ Черноризец Храбър“ за всички възрасти, а следващото национално първенство е планувано за месец април.

 

 

Графика на тренировки в дожотата се възстановява от 04.01.21г.

От 04.01.21г. ви очакваме на стадион „Христо Ботев“, а от  05.01.2021г. и в кв.Тракия – СУ“Чернорзиец Храбър“.
***Стадион „Христо Ботев“***
– понеделник, сряда, петък 18-19 часа малки напреднали.
– вторник, четвъртък, петък – 18-19 часа малки начиаещи.
– вторник и четвъртък 16:30-17:30 първи клас – сенпай Иванка Попова.
– понеделник, сряда, петък 19-21 часа големи напреднали.
– вторник, четвъртък и петък 19-21часа големи начинаещи.
***СУ“Черноризец Храбър“ /кв.Тракия/***
– вторник и четвъртък – 18-19ч детска група
– вторник, четвъртък и петък – 19-21ч – големи начинаещи/напреднали
Ще се видим в залата!